Menü
Your Cart

Numafa

Brand: Numafa
Ağır bir kirlenme ile saatte 6.000 kasayı (7/24) temizlemek için tasarlanmış sağlam sandık yıkayıcı. Eco Clean Master Professional, Numafa'nın en gelişmiş sandık yıkayıcısıdır. Makine, ağır bir kirlenme ile saatte 6.000 kasayı (7/24) temizlemek üzere tasarlanmıştır. Bu sandık yıkayıcı çoğunlukla çi..
0,00TL
Brand: Numafa
Hafif kirlenme ile saatte 1.000 kasaya kadar kapasiteler için tasarlanmıştır.Eco Clean Master, Numafa'nın standartlaştırılmış çözümüdür. Bu makine, hafif kirlenme ile saatte 1.000 kasaya kadar kapasiteler için uygundur. Sandık yıkayıcı, düşük güç tüketimi ve optimum temizlik sonuçları gibi özel nite..
0,00TL
Brand: Numafa
Saatte 500 palete kadar kapasiteli Yatay Palet Yıkayıcı Makine saatte 500 palete kadar temizlemek üzere tasarlanmıştır ve esas olarak otomatik üretim ortamında kullanılır. Paletler, palet yıkama sisteminin besleme bölümüne yatay olarak yerleştirildikten sonra paletler, yıkama tünelinden otomatik ol..
0,00TL
Brand: Numafa
Saatte 100 palete kadar temizlemek için tasarlanmış Dikey Palet Yıkayıcı PWMV, Numafa'nın Dikey Palet Yıkayıcısıdır. Makine saatte 100 palete kadar temizlemek üzere tasarlanmıştır ve çoğunlukla manuel üretim ortamında kullanılır. Palet yıkama sisteminin ergonomik besleme bölümüne paletler dikey ola..
0,00TL
Brand: Numafa
"Dolav kutuları" ve büyük konteynerler için özel olarak tasarlanmıştır Bu endüstriyel konteyner yıkayıcı, “Dolav kutularını” ve büyük kapları (1200 litreye kadar) temizlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Bir palet kamyonu vasıtasıyla konteynerler, zemin seviyesinden, ayarlanabilir bir ürün kılav..
0,00TL
Brand: Numafa
200 ve 300 litre "Eurobins” için özel olarak tasarlanmıştır. Bu endüstriyel konteyner çamaşır makinesi, 200 ve 300 litrelik “Eurobins” i temizlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Bu konteyner yıkayıcıda, konteynerler zemin seviyesinden, ayarlanabilir bir ürün kılavuzu vasıtasıyla ürünün manuel ol..
0,00TL
Brand: Numafa
“Dolav bidonları”, 200 veya 300 litrelik Eurobinler ve büyük kaplar (1.200 litreye kadar) için özel olarak tasarlanmıştır. Bu endüstriyel kap yıkayıcı, “Dolav bidonlarını”, 200 veya 300 litrelik Eurobinleri ve büyük kapları (1.200 litreye kadar) saatte yüksek kapasitede temizlemek için özel olarak ..
0,00TL
Brand: Numafa
Çok miktarda katman pedini temizlemek için uygundur Numafa'nın tam otomatik katman pedi yıkayıcısı, büyük miktarda katman pedini temizlemek için uygundur. Katman pedleri için çok çeşitli tam otomatik temizleme makinelerine sahibiz ve bunları farklı konfigürasyonlarda sunuyoruz. Konfigürasyona bağl..
0,00TL
Brand: Numafa
Hasarlı katman pedlerini veya suyla dolu katman pedlerini tanıyın Bu makine, operatörün yıkama işleminden sonra katman pedlerinin durumunu kontrol etmesini sağlar. Bu ünite, işlemden kaynaklanan hasarlı katman pedlerini veya suyla doldurulmuş katman pedlerini ayırmak için kurulabilir. Son Kontrol Ü..
0,00TL
Brand: Numafa
Daha büyük miktarlarda katman pedlerini yönetmek için bu makinenin büyük avantajları vardır Bu makine, operatörün temizlemeden önce katman pedlerini ayırmasını sağlar. Katman pedleri türe, kalınlığa, renge veya hasara göre sıralanabilir. Daha büyük miktarlarda katman pedlerini yönetmesi gereken tüm..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)