Menü
Your Cart

Miwe

Brand: Miwe
Küçük ama güçlü Gerçekten kompakt. Ama yine de içi ve dışı gerçek bir MIWE fırını En küçük temel ölçümlerde mükemmel pişirme sonuçları için elektrikle ısıtılan konveksiyonlu fırın. Herhangi bir AC prizinde çalışır – sadece prize takın ve başlayın. Pratik çapraz yerleştirme: Fırın ürünler..
0,00TL
Brand: Miwe
Atıştırmalık işletmeniz için en akıllı içerik Ek işlevlerle ek satışlar nasıl oluşturulur? Gurur duymak için iyi bir neden: En küçük temel ölçümlerde mükemmel pişirme sonuçları için elektrikle ısıtılan konveksiyonlu fırın. Ancak çok daha fazlasını yapabilir: buharda pişirme, fırınlama, yeniden..
0,00TL
Brand: Miwe
Ekonomi Yüksek Lisansı Satış noktasında daha iyi iş için konveksiyonlu fırın. Pişirme aşamasını belirler: Dört, altı, sekiz veya on fırın tepsisi desteğiyle her türlü kapasite gereksinimi için elektrikle ısıtılan konveksiyonlu fırın. Hazır yemek sektörünün uzmanı olarak, tüm kısmen pişmiş ürün..
0,00TL
Brand: Miwe
Sınıfın En İyisiTüm ürün yelpazesinde mükemmel kalite için konveksiyonlu fırın Her tür hamur parçası için elektrikle ısıtılan evrensel konveksiyonlu fırın. Üstün kalite standartları sunan fırıncılar için en iyi önerimiz. Dondurulmuş hamur parçalarını pişirirken bile en iyi parlaklık, ideal çiçeklen..
0,00TL
Brand: Miwe
çok yönlüDünyanın en iyi fırınlarında evde ve iyi bir sebeple Daha büyük modellerden biri gibi üstün pişirme, ancak daha mütevazı bir yüzey alanı. Hassas hamur işlerinden klasik fırınlanmış ekmeklere ve ağır ekmek çeşitlerine kadar tüm..
0,00TL
Brand: Miwe
Bir rüya takımı Her iki pişirme dünyasının en iyilerini birleştirir Birinci sınıf iki fırın sisteminden oluşan elektrikle ısıtılan kombinasyon: Bir konveksiyonlu fırın (MIWE aero e+ veya MIWE econo ) ve MIWE apartman dairesi tek bir sistemde birleştirilmiş güverte fırını. E..
0,00TL
Brand: Miwe
Göründüğünden daha fazlası Fresh Food System'dan konveksiyonlu fırın MIWE küpü  MIWE küpü:air, birçok fırıncı için özellikle çekicidir, çünkü temel olarak en küçük taban ölçülerinde, yani en dar alanlarda bile üç, beş hatta on destek (60 x 40 cm klasik boyutlarında). Diğerleri, ..
0,00TL
Brand: Miwe
Tam gaz ileri!Gerçek bir fırın. Mükemmel gastronomik fonksiyonlarla.Gastronomi tutkusu olan tüm fırıncılar için çok önemli bir ipucu: Yeni MIWE cube:steam. MIWE cube:air konveksiyonlu fırın ile aynı mükemmel pişirme davranışına (ve tabii ki aynı temel boyutla..
0,00TL
Brand: Miwe
Yeni bir seviyede çift paket Fresh Food System'dan güverte fırını MIWE küpü Öncelikle, MIWE küpü:stone her şeyin üstünde bir şeydir : Klasik fırıncı fırını sonuçlarını (ve etkileyici görünümü) mağazanıza getiren, taş plakalı, elektrikle ısıtılan bir güverte fırını. Aynı zamanda ..
0,00TL
Brand: Miwe
Böylesine arsız bir heyecan Fresh Food System MIWE cube'ten yüksek sıcaklıklı fırın Bazı unlu mamuller çok sıcak sever. Pizza ve tarte flambe gibi ürünler, ayrıca kişler, puf böreği ve simit gibi ürünler 350°C'ye kadar sıcaklıklarda taş tabakta en iyi sonucu verir; C.MIWE cube:fire t..
0,00TL
Brand: Miwe
Sıcak bir kombinasyon Yoğun unlu mamuller ve atıştırmalıklar için modüler Taze Gıda Sistemi Muhtemelen bugün satın alabileceğiniz en çok yönlü fırın ve atıştırmalık istasyonu. Konveksiyonlu fırın, güverte fırın ve pizza gibi ürünler için özel fırın, aynı temel ölçülerde esnek bir şekilde birle..
0,00TL
Brand: Miwe
Bu, daha yüksek hacimler ve karlar anlamına gelirDükkanınız için mükemmel fırın tazeliği ve maksimum verimlilik Mağaza içi pişirmenin mucitleri olarak, fırınlama sistemlerinde neyin önemli olduğunu çok iyi biliyoruz: maksimum verimlilikle güvenebileceği..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 32 (3 Sayfa)