Menü
Your Cart

Mimac

Brand: Mimac
Temel sürüm. Küçük ama talepkar esnaf pastanelerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmıştır. Sabit döküm bisküvilerin yoğun olmayan üretimi için uygundur. En büyük modellerin tüm teknolojisi ve kalitesi, minimal alanlarda kapatılmıştır. Paslanmaz çelik ve paslanmaz çelik kaplamalı alüminy..
0,00TL
Brand: Mimac
  Temel sürüm. Küçük ama talepkar esnaf pastanelerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmıştır. Sabit döküm bisküvilerin yoğun olmayan üretimi için uygundur. En büyük modellerin tüm teknolojisi ve kalitesi, minimal alanlarda kapatılmıştır. Paslanmaz çelik ve paslanmaz çelik kaplamalı..
0,00TL
Brand: Mimac
  Çıkış uçlarının rotasyon sistemi sayesinde pasta şefinin döküm ürün yelpazesini genişletmesine ve yüksek üretim ihtiyaçlarına somut bir şekilde cevap vermesine olanak tanıyan ara versiyon. Paslanmaz çelik ve paslanmaz çelik kaplamalı alüminyum yapı. Gıda ile temas eden tüm parçalar kolayca ..
0,00TL
Brand: Mimac
Çıkış uçlarının rotasyon sistemi sayesinde pasta şefinin döküm ürün yelpazesini genişletmesine ve yüksek üretim ihtiyaçlarına somut bir şekilde cevap vermesine olanak tanıyan ara versiyon. Paslanmaz çelik ve paslanmaz çelik kaplamalı alüminyum yapı. Gıda ile temas eden tüm parçalar kolayca çıkarılı..
0,00TL
Brand: Mimac
Ayrı ayrı kullanıldığında normal döküm ve tel kesim ürünlerin üretimine de izin veren iki bağımsız dozaj grubunun varlığı sayesinde üstün dekorasyonlu ürünlerin otomatik üretimi için mükemmeldir. Paslanmaz çelik ve paslanmaz çelik kaplamalı alüminyum yapı. Gıda ile temas eden tüm parçalar kolayca ç..
0,00TL
Brand: Mimac
Kremalı veya reçelli bisküviler, gnocchi dolması, arancini, kroket, köfte, balık veya sebze gibi dolgulu veya dolgusuz tatlı ve tuzlu ekstrüde ürünler yapmak için uygundur. Otomatik geri çekilebilir konveyör boşaltma sistemi ile birleştirilebilir. Makarna ve doldurma için dozaj grupları. 200'e kad..
0,00TL
Brand: Mimac
Partizan bisküvi fabrikalarının yüksek üretim gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış son derece sağlam ve güvenilir bir makinedir. Değiştirilebilir baskı silindirleri, gereken ürüne bağlı olarak çok çeşitli şekiller oluşturmanıza olanak tanır. Paslanmaz çelik ve alüminyum yapı. Özelleştiril..
0,00TL
Brand: Mimac
Çok çeşitli krem ve sosları pratik ve hızlı bir şekilde dozlamanızı ve enjekte etmenizi sağlar. Ürün tipine bağlı olarak kullanılacak geniş aksesuar yelpazesi, kalıp ve kaplara dozajlama için de çok yönlü ve işlevsel olmasını sağlar. Paslanmaz çelik yapı. Gıda ile temas eden tüm parçalar kolayca çı..
0,00TL
Brand: Mimac
Önceden şekillendirilmiş tepsiler, kalıplar veya kağıt bardaklar üzerine dökülen ürünlerin hacimsel dozlanması için yüksek performanslı kompakt hat. Bağımsız silindirler tarafından garanti edilen maksimum dozlama hassasiyeti. Volumetrik dozlama grubu ve paslanmaz çelik hazne. Bağımsız silindirlerl..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)