Menü
Your Cart

Endüstriyel Muffin,Kek,Tart,Kurabiye Hatları

Brand: Alimec
Bu son derece çok yönlü kağıt bardak ayırıcı, farklı şekil ve malzemelerdeki kağıt bardakları banda veya formlu bir tavaya koyarak işleyebilir. Servo motorlar tarafından tahrik edilen tamamen mekanize.Veri ve reçete depolama yoluyla otomatik sistem kontrolü.Operatör için hızlı ve basit ürün değişim..
0,00TL
Brand: Alimec
Farklı kek türlerinin üretimi için özel olarak tasarlanmış yarı otomatik bir üretim hattı.  Tek bir operatörle tepsilerin yüklenmesini ve boşaltılmasını kolaylaştırmak için "U" şeklinde konfigürasyona sahip hattır.Geniş bir ürün yelpazesi ve yüksek hassasiyet için tamamen servo motorlarla çalı..
0,00TL
Brand: Alimec
Orta-yüksek üretim kapasitesi için kağıt bardaklı veya kağıt bardaksız kek/kek üretimi için özel olarak tasarlanmış tam otomatik üretim hattı. Bu hat, boşlukları, pişirme ve soğutma sürelerini optimize ederek farklı tipte ürünler üretebilir. Geniş bir ürün yelpazesi ve yüksek doğruluk için tamame..
0,00TL
Brand: Alimec
Telle kesilmiş, içi doldurulmuş veya extrude edilmiş kurabiyelerin üretimi için uygun bir hat. Çok çeşitli ayarlamalar, yüksek hassasiyette çalışma ve reçetelerin otomatik olarak kaydedilmesi. Servo motorlar ve PLC tarafından işletim . Bu üretim hattı, müşteri gereksinimlerine göre ve aşağıdaki seçe..
0,00TL
Brand: Alimec
Dökülen veya mayalı ürünlerin kalıplanmış tepsilerine dikey enjeksiyonu için uygun bir hat. Çok çeşitli dolgular ve yüksek doğruluk için servo motorlar tarafından tahrik edilen hacimsel enjeksiyon kafası. Gürültüyü ve tavaların aşınmasını ve yıpranmasını azaltmaya uygun malzemelerden yapılmış tava y..
0,00TL
Brand: Alimec
Dökülen veya mayalı ürünlerin doğrudan bir konveyör bant üzerine dikey enjeksiyonu için uygun bir hat. Çok çeşitli dolgular ve yüksek doğruluk için servo motorlar tarafından tahrik edilen hacimsel enjeksiyon ünitesi. Enjeksiyon aşamasında ürünlerin taşınması ve yerleştirilmesinde maksimum hassasiyet..
0,00TL
Brand: Alimec
Dökülen veya mayalı ürünlerin doğrudan bir konveyör bandına enjeksiyonu için uygun bir hat. Çok çeşitli dolgular ve yüksek doğruluk için servo motorlar tarafından tahrik edilen hacimsel enjeksiyon ünitesi. Enjeksiyon aşamasında ürünlerin maksimum kullanım ve yerleştirme hassasiyeti. Üretim hattı kon..
0,00TL
Brand: Alimec
Orta-yüksek üretim kapasitesini idare edebilen, farklı havalandırma modlarına sahip yağlı ve kağıt bardak ürünleri üretimi için otomatik bir tesis. Ürün tipine göre İğneli veya Vakumlu DepannerVeri ve reçete depolamalı, ekran (HMI) aracılığıyla ayarlanabilen işlevlerle elektronik olarak çalıştırılı..
0,00TL
Brand: Alimec
Çok yönlü ve orta-yüksek üretim kapasitesi ve dozaj ve dekorasyonda yüksek hassasiyet için tasarlanmış turta ve turtalar için tam otomatik veya yarı otomatik üretim tesisi. Turta ve turta hattı şunlardan oluşur: Otomatik kısa pasta ekstruderPresleme aşamasında daha iyi kontrol için ısıtılmış kalıpl..
0,00TL
Brand: Alimec
Cupcake ve muffinleri tavadan alıp paketleme hattına aktarabilen bir sistem. Robot, hareket halindeki ürünün alınması, farklı ebatlardaki ürünleri elleçleme imkanı ve hızlı ürün tipi değişimi sayesinde zaman optimizasyonu açısından avantajlar sağlamaktadır. Cihaz aşağıdakilerle donatılmıştır: Kulla..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)