Menü
Your Cart

Silo Sistemleri

Brand: Agriflex
Dozaj istasyonu, tarifin özel ihtiyaçlarına ve beslenecek makinenin türüne göre tasarlanmış ve uyarlanmıştır. Sayısız kurulum mevcuttur. Örnek, tozların ve sıvıların birleşik yönetimi için çift tanklı bir besleme sistemini göstermektedir.  ..
0,00TL
Brand: Agriflex
Gıda endüstrisi için toz ürünlerin (ör. unlar, şekerler) ve diğer hammaddelerin (plastikler) depolanması için tasarlanan kumaş silolar, sağlam modüler galvanizli veya boyalı çelik destek çerçevesinden ve Trevira teknik kumaş konteynerden oluşur. Normalde üretim tesisinin içine yerleştirilirler, anca..
0,00TL
Brand: Agriflex
Toplu halde bulunmayan hammaddelerin işlenmesi için otomatik sistem. Torbalar/big torbalar, doğrudan hammadde tedarikçisinden paletler üzerinde teslim edilir. Big bag boşaltma yapısı üzerine yerleştirildikten sonra, bir silo gibi çekme ve dozajı otomatikleştirmek mümkündür. Vinçli büyük çanta i..
0,00TL
Brand: Agriflex
Bu ünite, mikro depolama “tampon” olarak veya ürün yükleme ve anında transfer (silo yükleme) için kullanılabilir. Ana avantajı, yüksekte herhangi bir çalışmadan kaçınmak için big bag kaldırma sistemi tarafından desteklenen bir operatör yardımıyla zeminde çalışılmasıdır. Çeşitli kapasiteler mevcuttur..
0,00TL
Brand: Agriflex
Pudra şekeri üretimi için şeker öğütme ünitesi – 250'den 2.200 kg/saat'e kadar üniteler. Salınımlı tepsili bir besleme hunisinden ve Super-Rex öğütücüden oluşur. Pudra şekerinin alındığı mansap tankı farklı ölçülerde mevcuttur; paslanmaz çelikten yapılmıştır ve bir karıştırıcı, güvenlik mikro anahta..
0,00TL
Brand: Agriflex
Yıllardır Agriflex S.r.l. birçok un ve starter çeşidine uygun, doğal sıvı maya üretimi için endüstriyel sistemler ve bağımsız makineler tasarlamak, üretmek ve kurmaktır.Doğal sıvı maya &ndash hazırlamak için mekanik ve termal enerji sağlayan entegre bir çözümdür. ; çözünmeden olgunlaşmaya ve bak..
0,00TL
Brand: Agriflex
Agriflex paslanmaz çelik tanklar hem iç hem de dış mekanda kullanıma uygundur. Çivileme veya cıvatalama noktası olmayan büyük tek parça bir elemandan oluşurlar ve genellikle sıvı gıda ürünlerini depolamak için kullanılırlar.Tanklar genellikle hücreler ve kontrol ünitesi ile tartım sistemi ve tetikle..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)