Menü
Your Cart

Çikolata Makinaları

Brand: Bravo
  Gösterge panelinin grafik olarak yeniden şekillendirilmesi, sistem kontrolleri ve iki özel program ile Series Duo için harika bir haber: ücretsiz program ve geleneksel program.ÖZELLİKLERSıcaklık otomatik kontrolüÇikolata için ısıtmalı ızgara her zaman pürüzsüzTemperleme çıkışından kaçına..
0,00TL
Brand: Bravo
  Bravo profesyonellerin yanındadır ve bu nedenle yüksek kaliteli profesyonel çikolatayı gerçekleştirmek için K12, K24 ve K50 PREMIUM ve MAGIC HALI PREMIUM'u tasarladık.kolay ve hızlı bir şekilde temperleme. ÖZELLİKLERKapasite 12Kg TERMİK KENDİNİ DENGELEMEMakine içindeki ürün miktarına g..
0,00TL
Brand: Bravo
   Gösterge panelinin grafik olarak yeniden şekillendirilmesi, sistem kontrolleri ve iki özel program ile Series Duo için harika bir haber: ücretsiz program ve geleneksel program. ÜCRETSİZ PROGRAMSon derece hızlıdır, seçilen çikolatanın temperleme sıcaklığının tam ve kesin bilgisini ..
0,00TL
Brand: Bravo
  Bravo profesyonellerden yanadır ve bu nedenle K12, K24 ve K50 PREMIUM ile MAGIC HALI PREMIUM'u yüksek kaliteli profesyonel çikolata temperlemeyi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamak için tasarladık. ÖZELLİKLERTank kapasitesi 24 kg TERMİK KENDİNİ DENGELEMEMakine içinde..
0,00TL
Brand: Bravo
   Çikolata tavlamanın evrimi Termik kendini dengelemeDonma önleyici lambalarSıcaklık kontrolüSac dirençli ısıtma sistemiEkran ve KlavyeBurgu vidasıProgram depolamaRötarOtomatik KapanmaDüz masa ÖZELLİKLERSıcaklık otomatik kontrolüÇikolata için ısıtmalı ızgara her zaman pürüzsüzTempe..
0,00TL
Brand: Bravo
   Bravo her zaman profesyonelin yanındadır ve bu nedenle çikolata profesyonel tavlamanın basit ve kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi için K24 PREMIUM ve MAGIC HALI PREMIUM'u tasarlar. Bravo'nun yıllar içinde kazandığı tüm teknolojik tecrübeyi çikolataya servis ediyor! ÖZELLİKLERT..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)