Menü
Your Cart

Dondurma Makinaları

Brand: Bravo
   Pastmatik, pastörizasyon, soğutma ve yaşlandırma işlemlerini tek bir makinede çok az yer kaplayarak sağlayan teknolojidir. 2 model mevcuttur: 60 lt'ye kadar karışımı pastörize etmek için Pastmatic 60 ve 120 lt'ye kadar gelato bazı üretimi için 2 bağımsız eliptik tankla donatılmış P..
0,00TL
Brand: Bravo
   Tinox, Pastmatic ile aynı ergonomiyi ve küçültülmüş boyutları sunan eskitme teknesidir.Parti dondurma işlemine başlamadan önce karışımın sürekli olarak 4°C'de tutulmasını sağlar.Tinox, karışımı 85 °C'den 4 °C'ye soğutmak ve bu sıcaklıkta tutmak için de verimli bir soğutucudur, bu ş..
0,00TL
Brand: Bravo
   Şarj hunisi, karışımın, aromaların ve diğer bileşenlerin hızlı bir şekilde şarj edilmesini sağlar Makrolon®'dan yapılmış ön kapı (özel ısı yalıtım malzemesi) Değiştirilebilir sıyırıcılı iki bıçaklı paslanmaz çelik karıştırıcı Hızlı ve kolay gelato çıkarma Akustik sinyal, gelato h..
0,00TL
Brand: Bravo
  Miktar ve gelato tarifine göre sıcaklık ve enerji akışını ayarlayabilen güçlü, güvenilir ve akıllı toplu dondurucu.Piyasa standartlarının üzerinde sonuçlar almanızı sağlayan birkaç basma düğmesi ve temel işlevleri sayesinde kullanımı kolay bir makine. Ayrıca yenilikçi soğutma sistemi, ka..
0,00TL
Brand: Bravo
  Toplu dondurucu Gelmati Startronic Premium, Bravo'nun kombine makinelerde 50 yıllık özel Ar-Ge deneyiminin sonucudur. Soğutma sistemiSilindir duvarları boyunca doğrudan genişleyen çok noktalı ve çok halkalı gaz enjeksiyon sistemi ile sağlanan, çapı küçültülmüş monoblok silindirden oluşa..
0,00TL
Brand: Bravo
  Trittico Bio, çiğ sütü pastörize eden kombine makine yapıyor! Trittico Bio, doğayla buluşan dondurmayı yapar.İknaya layık çiftçinizden gelen taze çiğ sütle yapılan, son derece kontrollü, besin kalitesi açısından zengin, ancak özellikle endüstriyel pastörizasyon aşamaları tarafından tüke..
0,00TL
Brand: Bravo
   Hamur işleri, Trittico Executive Premium ile laboratuvarınıza gelir. Trittico® Executive Premium, tatlı ve tuzlu gıda ürünlerini içeren çok işlevli bir makinedir: artizan gelato deneyimi ve tutkusunu ve pasta ve tuzlu gıda sanatını içeren eksiksiz bir model. Önceden ayarlanmış pro..
0,00TL
Brand: Bravo
   Ve hamur işleri, Trittico Executive Premium ile laboratuvarınıza gelir. Trittico® Executive Premium, tatlı ve tuzlu gıda ürünlerini içeren çok işlevli bir makinedir: artizan gelato deneyimi ve tutkusunu ve pasta ve tuzlu gıda sanatını içeren eksiksiz bir model. Önceden ayarlanmış ..
0,00TL
Brand: Bravo
     Trittico Startronic Premium ile dondurmanız için A, B, C Trittico® Premium, piyasadaki gelato üretimi için ilk kombi makinedir: artisan gelato üretimi için çoklu makine sisteminin tek bir teknolojide mükemmel bir şekilde yer aldığı devrim niteliğinde bir patent. Trittico®..
0,00TL
Brand: Bravo
   Çok fonksiyonlu makine Çikolata için de en iyi ürün yelpazesi! Trittico® Executive Evo, zanaatkar geleneği ile en yüksek teknoloji arasındaki bağı temsil eden en üst düzey çok işlevli makinedir. Her zaman hayalini kurduğunuz üretim laboratuvarı 1 metrekareden az! Trittico® Executi..
0,00TL
Brand: Bravo
   Ünite tamamen paslanmaz çelikten yapılmıştır ve otomatik bir piston ile donatılmıştır. ÖZELLİKLERSadece 0,6 kW güç gereklicilalı alüminyum kalıplar AVANTAJLARKüçük genel boyutlarTezgah üzerine yerleştirilmesi kolayGelato teklifinizi artırın..
0,00TL
Brand: Bravo
   Top ve Minitop, en yeni nesil krem şanti makineleridir. Tamamen paslanmaz çelikten yapılmış gövdeleri en yüksek hijyen standartlarını sağlar. İç hazne soğutularak kremanın muhafaza sıcaklığında çırpılmaya hazır halde kalması sağlanır. Hem bitkisel hem de hayvansal kremanın çırpılma..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)