Menü
Your Cart

Pasta Dilimleme makinaları

Brand: FoodTools
YARI OTOMATİK YUVARLAK PASTA DİLİMLEME Bu yarı otomatik pasta dilimleme makinesi, cheesecake'ler, pastalar, turtalar, dondurulmuş pizzalar ve daha fazlası gibi çeşitli dondurulmuş yuvarlak ürünleri dilimler. Kullanıcı dostu işletim, yüksek üretim hızlarında tutarlı boyutlarda porsiyonlar üretmek iç..
0,00TL
Brand: FoodTools
OTOMATİK DONUK YUVARLAK PASTA DİLİMLEME Bu endüstriyel kek dilimleyici, cheese cake'ler, pastalar, donuk kekler, turtalar ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli dondurulmuş yuvarlak ürünleri kesebilir. Makine, tam otomatik ürün konumlandırma, indeksleme ve seperatör koyma özelliklerine sahiptir...
0,00TL
Brand: Krumbein
Yuvarlak ürünlerin porsiyonlarını kesmek için yuvarlak bölme üniteli dilimleme makinesiolası parça bölümleri:» 2/4/6/8/10/12/14/16/18/20/22/24 adet «Masa üstü cihaz olarak veya kendi standı ile kullanılabilir (çıkarılabilir)tam otomatik kesme işlemi, sürekli olarak yüksek kesme kalitesi sağlarDoğrud..
0,00TL
Brand: Krumbein
Yuvarlak ve kare ürünleri keserken en yüksek kalite standartları için kesme makineleri. Çok sayıda program seçeneği, makinelerin maksimum üretkenlik ve mükemmel sonuçlar için ayrı ayrı yapılandırılmasına olanak tanır. Son teknoloji tahrik elemanları, TKSM makinelerine yüksek hassasiyet ve dinamizm ..
0,00TL
Brand: Krumbein
GenelKöşeli ürünlerin kesiminde en yüksek kalite standartları için kesme makineleri. Çok sayıda program seçeneği, maksimum üretkenlik ve mükemmel sonuçlar için makinelerin bireysel konfigürasyonunu sağlar. Son teknoloji tahrik elemanları, makinelere yüksek hassasiyet ve dinamikler kazandırır. OLM ..
0,00TL
Brand: Krumbein
GenelKöşeli ürünlerin kesiminde en yüksek kalite standartları için kesme makineleri. Çok sayıda program seçeneği, maksimum üretkenlik ve mükemmel sonuçlar için makinelerin bireysel konfigürasyonunu sağlar. Son teknoloji tahrik elemanları, makinelere yüksek hassasiyet ve dinamikler kazandırır. Oper..
0,00TL
Brand: Krumbein
Öne ÇıkanlarEn küçük alanda kesme için son teknoloji - yuvarlak kekleri, tepsi içindeki turtaları ve tepsilerin dışındaki ürünleri kesmek için küçük form faktöründe evrensel ultrasonik kesme makinesi En iyi kesme sonuçları için yüksek teknoloji bileşenleri - yüksek frekanslı salınımlı titanyum bıça..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)