Menü
Your Cart

Pasta Üretim Hatları

Brand: Unifiller
Konveyörler üzerinde çalışmak üzere tasarlanan PRO 1000i biriktirme ve doldurma sistemi, endüstriyel üretim depozitörü için en büyük esnekliği sunar. Hassas, yüksekliği ayarlanabilir mobil çerçeveye, 14 ABD galon (52 litre..
0,00TL
Brand: Unifiller
Konveyörler üzerinde çalışmak üzere tasarlanan PRO 2000i, endüstriyel bir yemek servisi ve unlu mamüller üretim deposunda esneklik ve basitlik sunar. Büyük parçalar veya büyük hacimli cheesecake hamuru, çörek hamuru, mus, kek hamuru dolguları ve daha fazlasının dolumu için geniş açıklık ve nozullar ..
0,00TL
Brand: Unifiller
Konveyörler üzerinde çalışmak üzere tasarlanan Pro servo depozitör serisi, endüstriyel kek ve gıda üretim hatları için çok yönlü ve esnek bir çözümdür. Hassas, yüksekliği ayarlanabilir bir mobil çerç..
0,00TL
Brand: Unifiller
MultiStation, servo tahrikli teknolojiyi kullanarak yumuşak veya sert hamurların, kalın dolguların, yumurta kremalarının, sıvı ürünlerin ve daha fazlasının hassas çok pistonlu biriktirme işlemi için yüksek hızlı kompakt bir çözümdür. Makine Öz..
0,00TL
Brand: Unifiller
Unifiller'in çok pistonlu depozitörleri, çeşitli kapların otomatik doldurulması için konveyörler üzerinde çalışmak üzere tasarlanmıştır. Multi, tavaların, kabukların ve diğer birçok uygulamanın otomatik olarak doldurulması için hamur, sos..
0,00TL
Brand: Unifiller
Servo tahrikli RP Depozitörü, yumuşak, kendiliğinden yayılan hamurların, kremlerin ve dolguların porsiyon olarak bırakılması ve yayılması için doğru, yüksek hızlı ve esnek bir makinedir. 18 bağlantı noktasına kadar yapılandırılan RP depozitörü, kullanımı kolay bir mak..
0,00TL
Brand: Unifiller
Unifiller'in pnömatik çok pistonlu depozitörlerle ilgili kapsamlı deneyimine dayanan bu servo tahrikli elektrikli depozitör, her bir memeden hassas porsiyon kontrolü ile doğru ve hızlı sağlar. Pnömatik depozitöre kıyasla daha az basınçlı hava kullanır. Ma..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)