Menü
Your Cart

Dolum Makinaları

Brand: Unifiller
Giriş Seviyesi Dolgumuz3 model arasından seçim yapabileceğiniz ELF 400 masa üstü depozitör kompakt ve taşınabilirdir, ancak daha büyük ünitelerle aynı geniş ürün yelpazesini işleme kapasitesine sahiptir. Elf 400, hızlı bir şekilde hassas porsiyon kontro..
0,00TL
Brand: Unifiller
Bu kullanıcı dostu, kompakt ve taşınabilir depozitör çok yönlüdür - ayrıca ürün değişimi için hızlı ve kolay temizlenir! Basit ve doğru biriktirme, iFill pastacılık depozitörünü viskoz ve hatta sıvı ürünler için en çok kullanılan ekipmanlarınızdan biri haline getirecektir.Makine Özellikleri ve Fayda..
0,00TL
Brand: Unifiller
Herhangi Bir Kase veya Konteynerden Para Yatırma Bu kullanıcı dostu, kompakt ve taşınabilir depozitör çok yönlüdür - ayrıca ürün değişimi için hızlı ve kolay temizlenir. Basit ve doğru para yatırma işlemleri, iSpot pastacılık depozitosunu en çok kullandığınız ekipmanlarınızdan biri yapacaktır. Maki..
0,00TL
Brand: Unifiller
Kompakt pastacılık depozitörü kompakt, taşınabilir ve çok yönlüdür. Bol miktarda hız ve güce sahip uygun fiyatlı bir pastacılık depozitosu arıyorsanız idealdir. Makine Özellikleri ve Faydaları: 4 model arasından seçim yapın: Mobil, Powerlift, Çift veya Masaüstü100'den fazla standart ataşman mevcut..
0,00TL
Brand: Unifiller
Üniversal depozitör (3 modelde mevcuttur – 1000i, 2000i ve Servo), yatırma başlıkları ve el tipi nozullar dahil olmak üzere çeşitli ataşmanlarla donatılabilir. Eşsiz powerlift özelliği, kolay doldurma ve çalışma yüksekliğini istenen konfor seviyesine ayarlamak için depozitörün alçaltılmasına olanak ..
0,00TL
Brand: Unifiller
Konveyörler üzerinde çalışmak üzere tasarlanan PRO 1000i biriktirme ve doldurma sistemi, endüstriyel üretim depozitörü için en büyük esnekliği sunar. Hassas, yüksekliği ayarlanabilir mobil çerçeveye, 14 ABD galon (52 litre..
0,00TL
Brand: Unifiller
Konveyörler üzerinde çalışmak üzere tasarlanan PRO 2000i, endüstriyel bir yemek servisi ve unlu mamüller üretim deposunda esneklik ve basitlik sunar. Büyük parçalar veya büyük hacimli cheesecake hamuru, çörek hamuru, mus, kek hamuru dolguları ve daha fazlasının dolumu için geniş açıklık ve nozullar ..
0,00TL
Brand: Unifiller
Konveyörler üzerinde çalışmak üzere tasarlanan Pro servo depozitör serisi, endüstriyel kek ve gıda üretim hatları için çok yönlü ve esnek bir çözümdür. Hassas, yüksekliği ayarlanabilir bir mobil çerç..
0,00TL
Brand: Unifiller
MultiStation, servo tahrikli teknolojiyi kullanarak yumuşak veya sert hamurların, kalın dolguların, yumurta kremalarının, sıvı ürünlerin ve daha fazlasının hassas çok pistonlu biriktirme işlemi için yüksek hızlı kompakt bir çözümdür. Makine Öz..
0,00TL
Brand: Unifiller
Unifiller'in çok pistonlu depozitörleri, çeşitli kapların otomatik doldurulması için konveyörler üzerinde çalışmak üzere tasarlanmıştır. Multi, tavaların, kabukların ve diğer birçok uygulamanın otomatik olarak doldurulması için hamur, sos..
0,00TL
Brand: Unifiller
Servo tahrikli RP Depozitörü, yumuşak, kendiliğinden yayılan hamurların, kremlerin ve dolguların porsiyon olarak bırakılması ve yayılması için doğru, yüksek hızlı ve esnek bir makinedir. 18 bağlantı noktasına kadar yapılandırılan RP depozitörü, kullanımı kolay bir mak..
0,00TL
Brand: Unifiller
Unifiller'in pnömatik çok pistonlu depozitörlerle ilgili kapsamlı deneyimine dayanan bu servo tahrikli elektrikli depozitör, her bir memeden hassas porsiyon kontrolü ile doğru ve hızlı sağlar. Pnömatik depozitöre kıyasla daha az basınçlı hava kullanır. Ma..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)