Menü
Your Cart

Mayalandırma,Soğutma,Şoklama Kabinleri

Brand: Miwe
Tek kelimeyle mükemmel hava koşulları Profesyoneller için prova odası 30 adede kadar 60/100 raf arabası için herhangi bir alan durumuna esnek bir şekilde uyarlanabilen prova odası. Özellikle eşit iklim kontrolü ve optimum pişirme sonuçları için optimize edilmiş akış. Hijyen ve enerji için rol ..
0,00TL
Brand: Miwe
Uzun süreli Mayalandırma ve Soğuk Hava Deposu Bir Arada -20 °C ile +15 °C arasında zahmetsiz kontrol  MIWE GUV prova kesinti birimi size donma noktasının üzerindeki düşük sıcaklıklar, donma noktasının altındaki sıcaklıklar ve hatta derin dondurucu sıcaklıkları üzerinde tam kontrol sa..
0,00TL
Brand: Miwe
Uzun süreli mayalandırma sanatı Prova geciktirme: doğru yol Prova geciktirici MIWE GV özellikle donma noktasının üzerindeki düşük sıcaklıklarda (-5 °C ila +15 °C), müşterilerini daha iyi, daha aromatik ürünlerle etkilemek isteyen tüm hırslı fırıncılar için ideal bir araç haline getir..
0,00TL
Brand: Miwe
Evrensel iklimlendirme uzmanı Fırın soğutmasında tüm görevleri yerine getirir. Tamamen otomatik. Enerjiyi verimli kullanın. Tam otomatik prova birimi MIWE GVA e+  -20 ° C ila +40 °C ve aktif olarak %98 RH'ye kadar nem aralığını kontrol eder. Serbestçe seçilebilen zaman dilimlerinde p..
0,00TL
Brand: Miwe
Temiz bir nefes Prova ve sertleştirme uzmanı +5 °C ile +40 °C arasında ayarlanabilir sıcaklık aralığı ve %99'a varan bağıl nemi ile MIWE KR kontrollü prova ve sertleştirme için ideal ortağınızdır. Herhangi bir alan durumuna esnek bir şekilde uyarlanabilir. Özellikle eşit ikli..
0,00TL
Brand: Miwe
Öfleyip üflemez, aksine her şeyi içine alır Mükemmel eşitlik için hızlı dondurucu Flash dondurucu MIWE SF-D soğutma için gereken soğuk havayı istiflenebilir panolara üflemez, bunun yerine emilir yanlara yerleştirilmiş yüksek performanslı fanlar aracılığıyla. Mükemmel ürün kalitesinin..
0,00TL
Brand: Miwe
Hatta uzmanlar üzerinde kaselerMükemmel ürün kalitesi için hızlı dondurucu Flaş dondurucu MIWE SF-V, ürünlerinizi mümkün olduğunca çabuk soğuturken mükemmel kalitede olmasını sağlamak için tasarlanmıştır. -38 °C (CO² i&ccedi..
0,00TL
Brand: Miwe
Tepsilerde şoklama ve saklamaDerin dondurucu kapak sistemi Belki de ürünlerinizi doğrudan tepsilerde dondurup saklamayı tercih ediyorsunuz. Öyleyse, MIWE TKL derin dondurucu kapak sistemi tam size göre. İki ila sekiz değişken saklama bölmesi (her biri 12'ye kadar 60 x 80 cm fırın tepsisi için) artı..
0,00TL
Brand: Miwe
Kalite kaybı olmadan uzun süreli depolamaEn kaliteli hamur parçası koruması Paketlenmemiş hamur parçalarını daha yüksek hava neminde nazikçe şoklama ve bunları mümkün olduğunca uzun süre saklamak söz konusu olduğunda, MIWE TLK hamur parçası saklama ünitesi, diğerlerinin ölçüldüğü standarttır. Çünkü..
0,00TL
Brand: Miwe
Fırıncılıkta devrim yaratanMIWE VC Vakum şartlandırma İşlemleri yürütmek için vakum koşullandırma sistemi. Bir, iki veya üç raflı araba için. Zamandan ve enerjiden tasarruf sağlar, ürün kalitesini artırır ve daha önce hiç hayal etmediğiniz t..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)