Menü
Your Cart

Baklava Dilimleme Makinaları

Brand: Krumbein
GenelKR-DUO kesici sistemi Parça boyutunun bireysel olarak ayarlanması 600 x 400 mm ve 600 x 200 mm (orta boy) tepsilere uygundur Boyuna kesim, alt kesme seviyesinde gerçekleştirilir Yanal kesim üst kesim seviyesinde gerçekleştirilir Her kesme seviyesi için ayrı bir kesme geçişi sayısı seçilebi..
0,00TL
Brand: Krumbein
Genel Tepsi içinde kek,baklava kesmek için çözüm OperasyonKesicinin pastaya daldırılması için tabakanın yukarı vuruşu ve ayrıca kesme beslemesi manuel olarak gerçekleştirilir. Alt kesim seviyesinden üst kesim seviyesine yeniden düzenleme de manuel olarak gerçekleştirilir. Kullanımdan dolayı kirl..
0,00TL
Brand: Krumbein
GenelKR-DUO kesici sistemi Parça boyutunun bireysel olarak ayarlanması 800 x 600 mm'ye kadar tepsiler için uygundur Kesme işlemi iki istiflenmiş kesme seviyesinde gerçekleştirilir Üst kesim seviyesinden (yanal kesim) alt kesim seviyesine (uzunlamasına kesim) yeniden düzenleme manuel olarak gerçe..
0,00TL
Brand: Krumbein
Genel Tepsi içinde kek,baklava kesmek için çözümKR-DUO kesici sistemiParça boyutunun bireysel olarak ayarlanması800 x 600 mm'ye kadar tepsiler için uygundurOperasyon Kesme işlemi otomatik olarak gerçekleştirilir.Tepsisinin ilk kesme istasyonuna taşınması.Boyuna kesimİkinci kesme istasyonuna aktarı..
0,00TL
Brand: Krumbein
Genel KR-DUO kesici sistemiParça boyutunun bireysel olarak ayarlanması600 x 400 mm'ye kadar tepsiler için uygundurKesme işlemi, art arda düzenlenmiş iki kesme alanında gerçekleşir.Temizleme SistemiKSSM-V3.0D için isteğe bağlı olarak otomatik bir basınçlı su temizleme sistemi teslim edilebilir.Bu du..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)