Menü
Your Cart

Yatay Ekmek Dilimleme Makinaları

Brand: Krumbein
Genel Patentli KR çiftli bıçağı sayesinde mükemmel bir yatay kesim veya kitap kesim (yarma) sağlar.Güvenlik sistemleri sayesinde unlu mamüllerin kesilmesinde herhangi bir yaralanma riski yoktur.Senkronize bir üst ve alt bant çekicisinin kullanılması sayesinde kesme makinesi boyunca nazik ürün taşın..
0,00TL
Brand: Krumbein
GenelPatentli KR çiftli bıçağı sayesinde mükemmel bir yatay kesim (140 mm ye kadar)  sağlar.Güvenlik sistemleri sayesinde unlu mamüllerin kesilmesinde herhangi bir yaralanma riski yoktur.Senkronize bir üst ve alt bant çekicisinin kullanılması sayesinde kesme makinesi boyunca nazik ürün taşınmas..
0,00TL
Brand: Krumbein
Genel Kesim (2 hattan) yapılırHer iki taraftan da kesmePatentli KR bıçak sistemi sayesinde zorlu ürünlerde bile mükemmel kesim sonuçlarıÜrün, senkronize bir üst ve alt bant ile kesme makinesine nazikçe taşınırKesme hızı, bıçak yüksekliği ve üst bant yüksekliği ayrı ayrı ayarlanabilirSürekli ürün ak..
0,00TL
Brand: Krumbein
GenelEtkili bir sandviç üretimi için ideal cihazBirkaç sandviçin birbiri etrafında kesilmesi de mümkündürPatentli KR çiftli bıçak sistemi sayesinde zor ürünlerde de mükemmel kesim sonuçlarıSürekli ürün beslemeYerden tasarruf sağlayan tasarımTekerlekli mobil ünite – bu sayede makine farklı üretim ala..
0,00TL
Brand: Krumbein
Mükemmel kesim sonuçları için patentli KR bıçak sistemine sahip dikey kesme makinesiürünler makineye dikey olarak yerleştirilir ve iki yan kayış ile kesme sistemi ile taşınır.dikey bir bıçak ile ürünler istenilen pozisyonda kesilir - yan kayışlar ayarlanarak istenilen kesme pozisyonu ayarlanabilirBı..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)