Menü
Your Cart

Tam Otomatik Hamburger Sandviç Hatları

Brand: Sottoriva
MINI-SFF, modellerine göre 30 ila 160 gr (1 oz ila 5.6 oz) ağırlık aralığında, saatte maksimum 3.500 adet kapasiteli Hamburger Buns, Finger Rolls, Hot Dogs, Dinner Rolls üretebilmektedir. Kalıpçı SFF, yumuşak bir kalıplama sistemi ve bir kıvırma zinciri için Ön kaplama ..
0,00TL
Brand: Sottoriva
2 cepli KÜÇÜK HAT, bölücü versiyonuna göre 30 gr - 160 gr (1 oz - 5.6 oz) ağırlık aralığında saatte 3500 Parçaya kadar üretim yapabilmektedir. Hatta müşterinin ihtiyacına göre LYRA'nın Mekanik veya Elektronik versiyonunu kullanmak mümk&..
0,00TL
Brand: Sottoriva
Hamburger ekmeği, akşam yemeği rulosu, parmak rulo, sosisli sandviç üretimi için klasik modüler RULO HATTI, kaiser rulo veya ihtiyacınız olan diğer damgalı ekmeklerin üretimi için damgalama istasyonlu veya damgasız. Ağırlık aralığı 30 ila 130 gr...
0,00TL
Brand: Sottoriva
HATTI 1İlk otomasyon için en basit yol, akşam yemeği rulosunu kaydırmak için kaydırma sistemi veya bir pres tahtası veya kalıplama istasyonu ile Finger Rolls / Hot Dogs alabiliriz. Dinamica, geri çekilebilir kayış kaydırma sistemi ile Mekanik veya Elektronik olabilir...
0,00TL
Brand: Sottoriva
HI HAT 3Bu hat, mükemmel ekmek sonucu, yüksek kapasitesi, yüksek otomasyonu ve çok rekabetçi fiyatı nedeniyle müşterilerimiz tarafından çok beğenilen FLEX hat 1'in küçük kardeşidir. HI-LINE 3, nazikçe kaplama, kıvırma zinciri, ters pr..
0,00TL
Brand: Sottoriva
HI-LINE 5, diğer tüm Hi-Line'lar gibi 27 strok üretim kapasitesine sahip bu serinin KOMPAKT versiyonudur. HI-LINE 5 tüm damga ekmeklerini üretir, Kaiser, Rosetta, Portekizce ve benzeri, Sosisli sandviçler, Hamburger çörekler, akşam yemeği..
0,00TL
Brand: Sottoriva
HI-LINE 6, HI-LINE Serisinin en üst versiyonudur ve serinin diğer tüm serilerinin tüm özelliklerini bir araya getirir. Saatlik kapasite, ağırlık aralığı, ürün tipi ve otomasyon seviyesi, bu versiyonu maliyet ve özellikler arasındaki oran için gerçekte..
0,00TL
Brand: Sottoriva
HI-LINE 7, ekim ve ıslatma istasyonunun eklenmesiyle en eksiksiz hat olup, kesme istasyonu ve hamur besleyici ile hamuru otomatik olarak bölücü yuvarlayıcıya şarj etmek için zenginleştirilebilir. Parmak rulo, sosisli sandviç, hamburger, kaiser, rosetta, çekirdekli..
0,00TL
Brand: Sottoriva
ATHENA PLUS LARGE sayesinde “Stop Stress System” ile ara prova kullanılmadan mükemmel kalıplanmış ürünler elde edilmesini sağlar. Bu hat, 1-2-3-4-5-6 ceplerde çörekler, akşam yemeği ruloları, hamburger çörekler, parmak rulolar, sosisli sandviç..
0,00TL
Brand: Sottoriva
Bir rulo hattından ihtiyacınız olan her şey. Rulolardan Baget'e. Küçükten büyüğe. Rulo, Damgalı ekmek, Parmak rulo, Baget üretimi için hat. Ağırlık aralığı 25 ila 700 gr (¾ oz ila 24 oz). Athena Plus/Large yine de bölme kafasının cep sayısına gö..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)