Menü
Your Cart

Hamur Bölme ve Yuvarlama Makinaları

Brand: Erika Record
Erika Record manuel Bölücü, büyük miktarlardaki hamuru daha küçük parçalara bölmek için basit, dayanıklı ve verimli bir çözümdür. Bu, simit, kurabiye, tart, pizza ve tatlı hamurlarını hızla porsiyonlamak için idealdir. Manuel Bölücüyle, hamurunuzu hızla 15 veya 36 eşit parçaya bölebilirsiniz. Oper..
0,00TL
Brand: Erika Record
Erika Record yarı otomatik RH model bölücü/yuvarlayıcı unlu mamülcüler ve yemek servisi operasyonları için üstün yuvarlama, dayanıklılık ve yüksek kapasiteli üretim sunar. Sadece hamuru yuvarlama tabağınızı koyun ve makinaya yerleştirin. Ardından, aşağı doğru bir kuvvet uygulayarak baskı kolunu aşa..
0,00TL
Brand: Erika Record
Erika Record Easy model Bölücü/Yuvarlayıcı, unlu mamülcüler ve yemek servisi operasyonları için üstün yuvarlama, dayanıklılık ve yüksek kapasiteli üretim sunar. Bu özel model ayrıca bıçağın otomatik olarak indirilmesine de sahiptir. Sadece hamuru koymuş olduğunuz yuvarlama tabağınızı makineye yerle..
0,00TL
Brand: Erika Record
Erika Record Easy Plus model Bölücü/Yuvarlayıcı, unlu mamülcüler ve yemek servisi operasyonları için üstün yuvarlama, dayanıklılık ve yüksek kapasiteli üretim sunar. Easy Plus ayrıca hamurun hem otomatik preslenmesi hem de bölünmesiyle operatör kolaylığı sağlar. Sadece hamuru üzerine koymuş olduğun..
0,00TL
Brand: Erika Record
Erika Record FULL Bölücü/Yuvarlayıcı Unlu Mamülcüler ve yemek servisi operasyonları için üstün yuvarlama, dayanıklılık ve yüksek kapasiteli üretim ve standart üretim sunar. FULL, çift düğmeli bir güvenlik özelliği aracılığıyla presleme, bölme ve yuvarlama işlemlerinin otomasyonuna sahiptir. Bu, oper..
0,00TL
Brand: Erika Record
Erika Record Full Classic model  Bölücü/Yuvarlayıcı, Unlu Mamülcüler ve yemek servisi operasyonları için üstün yuvarlama, dayanıklılık ve yüksek kapasiteli üretim sunar. Full Classic, kullanıcı müdahalesi gerekmeden presleme, bölme ve yuvarlama işlemlerinin tam otomatik şekilde yapar. Bu, opera..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)