Menü
Your Cart

Hamur Yoğurma Makinaları

Brand: Diosna
Bu DIOSNA spiral karıştırıcı, DIOSNA serisindeki en küçük ünitedir. SP 12, kısa yoğurma süreleriyle mükemmel yoğurma özelliklerine sahiptir. Üniversal karıştırıcı olarak her türlü hamur için kullanılabilir. DIOSNA spiral mikser SP 12 özellikle laboratuvarda, küçük hamurlarda çalışmak için uygundur ..
0,00TL
Brand: Diosna
DIOSNA Spiral Mikser, tüm hamurların hazırlanmasında etkileyici performansa sahiptir. Yoğurma tekniği, en zorlu buğday hamurları, karışık ekmek hamurları, tam tahıllı hamurları bile mükemmel bir karışım sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. İster küçük miktarlar isterseniz tam kapasite olsun, her boyu..
0,00TL
Brand: Diosna
DIOSNA spiral karıştırıcının özel bir özelliği, kazan duvarından kazanın ortasına kadar hareket eden büyük çaplı yoğurma spiralidir. Özel şekli homojen karıştırma ve mükemmel yoğurmayı garanti eder. Yoğurma spirali ve kazanın özel hız oranı, mükemmel karıştırma ve yoğurma sonuçlarının garantisidir...
0,00TL
Brand: Diosna
DIOSNA spiral mikserin özel bir özelliği, kazan duvarından kazanın ortasına kadar hareket eden büyük çaplı spiral yoğurma aletidir. Özel şekli homojen karıştırma ve mükemmel yoğurma sağlar. Yoğurma aleti ve kazanın özel hız oranı, iyi karıştırma ve mükemmel yoğurma sonuçlarının garantisidir. DIOSN..
0,00TL
Brand: Diosna
WH serisi Wendel Mikser, hijyenik tasarım serisinin en son gelişimidir. Mikserin tasarımı, Avrupa Hijyenik Mühendislik ve Tasarım Grubu'nun (EHEDG) yönergelerine dayanmaktadır. Bu Wendel Mikser, paslanmaz çelik profillerle açık bir yapı olarak tasarlanmıştır. Bu özellikler, kısa ve optimize edilmiş..
0,00TL
Brand: Diosna
Tam otomatik kazan taşımalı hamur yoğurma sistemi en yüksek düzeyde otomasyon teknolojisi sunar. Sistem, mümkün olan en optimum esneklik ile müşteri için bireysel çözümler sağlar. Otomatik kazan taşıma sisteminin özel bir özelliği, maksimum yerden yükseklik ve en iyi temizleme seçeneklerini sağlayan..
0,00TL
Brand: Diosna
Ağırlıklı olarak unlu mamülcülerde kullanılan kaldır devir HKV 224, hızlı kaldırma ve devirme ile zamandan ve güçten tasarruf etmenizi sağlar. HKV 224 yarı veya tam otomatik olarak eğimli veya dikey, hareketli veya sabit olarak tasarlanabilir.Sütun: dikey / eğimliMobil / sabityarı otomatik kontrol /..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)