Menü
Your Cart

Tam Otomatik Laminasyon Hatları

Brand: Rondo
Smartline, her tür hamuru stressiz hamur bandına dönüştürebilir, ancak en önemlisi çok yumuşak ve hatta önceden pişirilmiş hamurdur. 0,4 mm'ye kadar hamur bant kalınlığını kalibre edebilen cihazlar, aynı zamanda ince hamur ürünleri de üretebilmektedir. Tüm hamur türleri için Milföy, Danish ve ..
0,00TL
Brand: Rondo
RONDO'nun Akıllı Donut Hattı ile, giyotinli kesme teknolojisi sayesinde tam otomatik bir süreçte ve neredeyse her şekilde mükemmel donutlar üretebilirsiniz. Modüler tasarımı sayesinde, diğer yağda kızartılmış unlu mamuller üretmek için de kullanılabilir. Merdane tipi dönerek kesmek yerine Giyotinde..
0,00TL
Brand: Rondo
MLC 4.0 Blok Hattı, hamur blokları üretmek için modüler bir konsepttir. 3 ila 400 kat yağ içeren hamur blokları üretebilir. Hat, 7/24 çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Hamur bandı oluşturucu, Extrudiyer Her türlü hamuru stressiz hamur bantları halinde şekillendirir Kompakt modüler tasar..
0,00TL
Brand: Rondo
Tek işlemde laminasyon ve besleme: MLC 4.0 Laminasyon Hattı, sürekli bir hamur bandını doğrudan hamur işleme hattınıza besler. Ya da önce hamuru lamine eder ve ardından hamur bandına isterseniz 1 mm inceliğe kadar hamur verir. Çok yönlülük yeniden tanımlandı Milföy, Danish ve kruvasan hamuru i..
0,00TL
Brand: Rondo
RONDO'dan üretilen bu yenilikçi hamur extrudiyeri, herhangi bir unlama veya veya yağlama gerektirmeyen özel olarak geliştirilmiş bir merdane sistemine sahiptir. MIDOS, en katı hijyen kriterlerine uygun olarak  (ASTec) kullanılarak geliştirilmiştir. Proses unu veya yağı yok Silindirler ve ..
0,00TL
Brand: Rondo
ASTec Milföy,Danish Laminasyon Hattı, çok çeşitli pastacılık ürünleri ve biçimlerinin üretilmesini sağlar. Modüler tasarımıyla, üretim gereksinimlerinize uyacak şekilde yapılandırılabilir – hızlı takım değişiklikleriyle yüksek üretkenlik sağlanır. En iyi hamur işleri için en iyi hamur MIDOS:&n..
0,00TL
Brand: Rondo
ASTec Croissant Hattı ile çok çeşitli kruvasanlar üretebilirsiniz. Patentli sarma sistemi, kruvasan son uçlarının hassas olarak konumlandırılması ve vakumsuz ıslak temizleme özelliği ile dikkat çekiyor. Üstün kruvasanlar MIDOS: hassas hamur işlemeMükemmel sarılmış kruvasanlar için üçgen h..
0,00TL
Brand: Rondo
ASTec Donut Line ile lezzetli, yüksek kaliteli donutları maksimum verimlilikle üretebilirsiniz. Tüm çeşit ve boyutlar için, giyotine takılacak kalıp sayesinde mükemmel şekiller elde edebilirsiniz. Lezzetli donutlar için mükemmel hamur MIDOS: hassas hamur işlemeYüksek kaliteli donutlar içi..
0,00TL
Brand: Rondo
ASTec Pizza Serisi, tüm şekillerde pizza hamuru ve pizza ürünleri üretiminizi mükemmelleştirir ve en üst düzeye çıkarır. Modüler sistem genişletilebilir ve pizza hamurunuzun şekline ve dokusuna kendi imzanızı atmanıza olanak tanır. Her çeşit pizza tabanı için mükemmel hamur MIDOS: Stres-f..
0,00TL
Brand: Rondo
ASTec Ekmek Hattı, endüstriyel ekmek ve küçük ekmek üretimi için yeni standartlar belirliyor. Her türlü ekmek hamurunu - yumuşak ve yüksek su oranlı olsa bile - homojen, stressiz bir hamur bandı haline getirir – unlama veya yağ olmadan. Daha iyi hamur – daha iyi ekmek MIDOS: hassas hamur ..
0,00TL
Brand: Rondo
RONDObot, yüksek nem oranlı ve büyük gözeneklere sahip yuvarlak hamur bezeleri oluşturan endüstriyel laminasyon hatlarına bağlanabilen robot koldur. Sırrı, manuel yuvarlamayı simüle eden çok aşamalı yuvarlama işlemidir. Bu sayede üstün ürün kalitesi sunar. Yuvarlama kalıpları otomatik olarak değişti..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)