Menü
Your Cart

Milföy, Danish Börek Hatları

Brand: Rondo
Kesme masası, hamur bandının çeşitli kalıplar kullanılarak otomatik ve standart şekilde kesilmesi için pratik bir çözümdür...
0,00TL
Brand: Rondo
Kompakt Ecoline, yarı otomatik milföy,danish böreklerin üretimi için mükemmel bir giriş seviyesi hattır. Bu hamur işleme hattı iki adede kadar aksesuar için alan sunar. İdeal giriş modeli Kompakt: yalnızca 4 metre uzunluğunda Esnek: hareketli giyotin Mobil: sağlam ancak hafif hat, kolayca ta..
0,00TL
Brand: Rondo
Polyline, tam otomatik bir üretim sürecine açılan hamur işleme hattıdır. Çok yönlüdür ve seri olarak çalıştırılan dört adet aksesuar için alan sunar. Çok yönlü ve nazik Hat boyunca hareket ettirilebilen giyotin: Dar bir alanda çok çeşitli ürünlerin üretimi Kurabiye veya ince hamur dahil tüm h..
0,00TL
Brand: Rondo
Starline, tam otomatik, endüstriyel hamur işleme hattıdır. Seri olarak çalıştırılan altı adede kadar aksesuar için alan ile maksimum performans sunar. Maksimum üretkenlik için Hacimli, görünmeyen özellikle sağlam tasarım Çok vardiyalı çalışma için tasarlanmıştır.Hızlı, gezer giyotinler sayesi..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)