Menü
Your Cart

Hamur Açma Makinaları

Brand: Rondo
Bu kompakt mekanik hamur açma makinesi, küçük unlu mamülcülerin yanı sıra hemen hemen her otel veya restoran mutfağına veya pizza dükkanına sığar. Kompakt ve verimli Daha küçük üretim kapasitelerine sahip unlu mamülcüler için ideal Oteller, restoranlar, ticari mutfaklar, pizza dükkanları için..
0,00TL
Brand: Rondo
Sağlam Rondomat 4000, küçük ve orta ölçekli unlu mamülcüler için çok yönlü bir mekanik hamur açma makinesidir. Ergonomik tasarım, çalıştırmayı kolaylaştırır. Bir makine, birçok hamur türü Hamur blokları ve hamur bantları için Ayrıca hamur toplarından pizza tabanları gibi özel uygulamalar için..
0,00TL
Brand: Rondo
Sağlam mekanik Manomat 2000 hamur açma makinesi ile hem ince hamurları hem de turlanmış hamur bloklarını güvenilir ve mükemmel bir şekilde açabilirsiniz. Baklava, börek, pizza, kruvasan, milföy, danish ve daha pek çok farklı hamuru mükemmel kalitede açabilirsiniz. Çok yönlü – ince hamur türleri içi..
0,00TL
Brand: Rondo
Orta ve büyük ölçekli baklavacılar,pastaneler,unlu mamül üreticileri,oteller ve mutfaklar için ideal atlıklı tip mekanik hamur açma makinası.Merdane otomatik olarak iner. Hızlı, verimli hamur açma Otomatik merdane inmesi sayesinde özellikle turlanmış hamurlarda , hızlı ve homojen hamur bloklar..
0,00TL
Brand: Rondo
Kullanımı kolay, son derece sağlam ve güvenilir bir elektronik hamur açma makinesi olan Rondostar 5000, büyük çaplı bir modern unlu mamülcünün ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri içerir. Sağlam ve güvenilir Zorlu sürekli kullanım için Sistematik Dayanıklılık için tasarlanmıştır Son derece güveni..
0,00TL
Brand: Rondo
Bu güçlü, elektronik hamur açma makinesi, pek çok farklı tipte hamur açma için tasarlanmıştır. Eşsiz çalışma konsepti, rakipsiz bir hamur açma hızı sunar. Hızlı, verimli hamur açmaDaha fazla üretim = daha düşük işletme maliyetleriKonveyör bant, rakipsiz ölçüde hızlı ve ekstra geniştirBüyük silindir..
0,00TL
Brand: Rondo
RONDO Cutomat , entegre kesme istasyonuna sahip hamur açma makineleridir .Kullanılabilir alan sınırlı olduğunda mükemmel bir çözümdür. Bir hamur bandı üreterek başlarsınız ve makineye otomatik olarak konulan kalıba göre kruvasan, danish, milföy gibi şekiller kesip size verir...
0,00TL
Brand: Rondo
Pizzolo, pizza tabanlarının hızlı ve kolay üretimi için kompakt bir çözümdür. Saatte 300'e kadar pizza tabanı üretebilirsiniz...
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)