Menü
Your Cart

Ekipmanlar

Brand: Alimec
Bu son derece çok yönlü kağıt bardak ayırıcı, farklı şekil ve malzemelerdeki kağıt bardakları banda veya formlu bir tavaya koyarak işleyebilir. Servo motorlar tarafından tahrik edilen tamamen mekanize.Veri ve reçete depolama yoluyla otomatik sistem kontrolü.Operatör için hızlı ve basit ürün değişim..
0,00TL
Brand: Krumbein
GenelTaze pişmiş ürünleri tek seferde iki kat halinde dilimlemek için bir KR-Special-Blade-Sistemine sahip Yatay Dilimleme MakinesiYatay Dilimleme Makinesi, farklı taze pişmiş ürünleri iki veya daha fazla katmanda dilimlemek için yaratılmıştır (Kek, Çörek, Baget….)Üst ve alt kayışın senkronize tahri..
0,00TL
Brand: Agriflex
Dozaj istasyonu, tarifin özel ihtiyaçlarına ve beslenecek makinenin türüne göre tasarlanmış ve uyarlanmıştır. Sayısız kurulum mevcuttur. Örnek, tozların ve sıvıların birleşik yönetimi için çift tanklı bir besleme sistemini göstermektedir.  ..
0,00TL
Brand: Alimec
Farklı kek türlerinin üretimi için özel olarak tasarlanmış yarı otomatik bir üretim hattı.  Tek bir operatörle tepsilerin yüklenmesini ve boşaltılmasını kolaylaştırmak için "U" şeklinde konfigürasyona sahip hattır.Geniş bir ürün yelpazesi ve yüksek hassasiyet için tamamen servo motorlarla çalı..
0,00TL
Brand: Diosna
Bu DIOSNA spiral karıştırıcı, DIOSNA serisindeki en küçük ünitedir. SP 12, kısa yoğurma süreleriyle mükemmel yoğurma özelliklerine sahiptir. Üniversal karıştırıcı olarak her türlü hamur için kullanılabilir. DIOSNA spiral mikser SP 12 özellikle laboratuvarda, küçük hamurlarda çalışmak için uygundur ..
0,00TL
Üretim süreçlerini, laboratuvarları, gıda endüstrilerini otomatikleştirmek, yenilemek ve daha güvenli hale getirmek için uygun makineler. Tamamen paslanmaz çelikten yapılmıştır, temizlenmesi son derece kolaydır. Üretim Kapasitesi Çevrim başına 80/130 kg..
0,00TL
Brand: Erika Record
Erika Record manuel Bölücü, büyük miktarlardaki hamuru daha küçük parçalara bölmek için basit, dayanıklı ve verimli bir çözümdür. Bu, simit, kurabiye, tart, pizza ve tatlı hamurlarını hızla porsiyonlamak için idealdir. Manuel Bölücüyle, hamurunuzu hızla 15 veya 36 eşit parçaya bölebilirsiniz. Oper..
0,00TL
Brand: FoodTools
YARI OTOMATİK YUVARLAK PASTA DİLİMLEME Bu yarı otomatik pasta dilimleme makinesi, cheesecake'ler, pastalar, turtalar, dondurulmuş pizzalar ve daha fazlası gibi çeşitli dondurulmuş yuvarlak ürünleri dilimler. Kullanıcı dostu işletim, yüksek üretim hızlarında tutarlı boyutlarda porsiyonlar üretmek iç..
0,00TL
Brand: Krumbein
GenelPişmiş ürünleri ( Örn. Pandispanya) yatay olarak 6 dilime kadar dilimleme makinası ( Max 5 bıçaklı model)Otomatik bıçak yükseklik ayarı ve otomatik kesim kontrolüÜrünlerin kesim esnasında sabitlenmesi için yüksekliği ayarlanabilen üst bantÜrünlerin düzgün taşınması için senkronize üst ve alt ba..
0,00TL
Brand: Mimac
Temel sürüm. Küçük ama talepkar esnaf pastanelerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmıştır. Sabit döküm bisküvilerin yoğun olmayan üretimi için uygundur. En büyük modellerin tüm teknolojisi ve kalitesi, minimal alanlarda kapatılmıştır. Paslanmaz çelik ve paslanmaz çelik kaplamalı alüminy..
0,00TL
Brand: Miwe
Küçük ama güçlü Gerçekten kompakt. Ama yine de içi ve dışı gerçek bir MIWE fırını En küçük temel ölçümlerde mükemmel pişirme sonuçları için elektrikle ısıtılan konveksiyonlu fırın. Herhangi bir AC prizinde çalışır – sadece prize takın ve başlayın. Pratik çapraz yerleştirme: Fırın ürünler..
0,00TL
Brand: Roboqbo
Model Qb8 sayacı Malzeme Paslanmaz çelik AISI 316L Kase kapasitesi 8 litre Üç fazlı voltaj400-220-200V 50/60HzMaksimum sıcaklık120°Maksimum vakum-990 mbarDeğişken hız30/3000 rpmBoyutlarL848 x D822 x H840Net ağırlıkjeneratörsüz/jeneratörlü120/127 kg..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 255 (22 Sayfa)