İro Makina Rondo Doge - Hamur Açma Makinası
   
                                                           

 

      MEKANİK HAMUR AÇMA MAKİNALARI


ECONOM, küçük imalathaneler, laboratuarlar,mutfaklar için ideal, düşük kapasiteli hamur açma makinasıdır. Altlıklı modelleri de mevcuttur.


Bant Genişliği : 475 mm
Hamur Kalınlığı : 0,5 mm

 

ECOMAT , orta ölçekli pastaneler,baklavacılar ve unlu mamul üreticileri için ideal orta kapasiteli hamur açma makinasıdır.Tezgah üstü modelleri de mevcuttur.


Bant Genişliği : 605 mm
Hamur Kalınlığı : 0,5 mm

 
 

MANOMAT , yüksek kapasiteli pastaneler,baklavacılar ve unlu mamul üreticileri için ideal yüksek kapasiteli hamur açma makinasıdır.Hamur açma esnasında merdaneler manuel olarak indirilir.


Bant Genişliği : 635 mm
Hamur Kalınlığı : 0,2 mm

AUTOMAT ,yüksek kapasiteli pastaneler,baklavacılar ve unlu mamul üreticileri için ideal yüksek kapasiteli hamur açma makinasıdır.Hamur açma esnasında merdaneler  istenirse manuel istenirse otomatik  olarak indirilir.


Bant Genişliği : 635 mm
Hamur Kalınlığı : 0,2 mm

    BİLGİSAYAR KONTROLLÜ  HAMUR AÇMA MAKİNALARI


RONDOSTAR ,yüksek kapasiteli hamur üreticileri için bilgisayarlı otomatik unlamalı ve otomatik sarmalı altlıklı hamur açma makinasıdır.
Bir defada 12 Kg 'a kadar hamur işleme kapasitesine sahiptir.50 adet program hafızası mevcuttur.


Bant Genişliği : 640 mm
Hamur Kalınlığı : 0,2 mm

 

COMPAS ,yüksek kapasiteli sanayi üretimine yönelik hamur üreticileri için bilgisayarlı otomatik unlamalı ve otomatik sarmalı akıllı endüstriyel tip tam otomatik hamur açma makinasıdır.
Bir kerede 15 kg hamur işleme kapasitesine sahiptir.70 adet program hafızasına sahiptir.


Bant Genişliği : 640 mm
Hamur Kalınlığı : 0,2 mm

    

 CUTOMAT HAMUR AÇMA VE KESME MAKİNALARI

ECOMAT CUTOMAT , küçük ve orta ölçekli pastaneler , unlu mamül , milföy üreticileri için ideal orta kapasiteli hamur açma ve kesme makinasıdır.

Makinada açılan hamurlar kesme istasyonunda istenilen ölçü ve şekillerde ,belirli bir hızda kesilir.


Bant genişliği:605 mm
Hamur kalınlığı:0,5 mm


ECOMAT dışında MANOMAT,AUTOMAT,ECOSTAR ve RONDOSTAR’ın da CUTOMAT modelleri mevcuttur.


 

     HAMUR İŞLEME , KESME MASALARI

SFT ÇALIŞMA MASALARI ,Milföy , tatlı , tuzlu , kruvasan , pizza , börek hamurlarını kesme ve işleme için ideal çalışma masalarıdır. . Hızı ayarlanabilir , çift kesme istasyonlu , motorlu kesmeli modelleri de mevcuttur.

 

 

 

 

 

     KRUVASAN MAKİNALARI


SCM CROISSOMAT, endüstriyel tip kuruvasan üretim makinası 8000 adet/ saatlik kapasitesi ile yüksek kapasiteli üreticiler için idealdir .Kalibratör ilavesi,kapasiteyi arttırıcı önemli bir unsurdur.

     BÖREK HATLARI

RONDOLINO , tatlı , tuzlu börekleri , poğaçaları üretim için kullanılan, otomatik üretim hattıdır.Makineye konulan işlenmiş hamuru, yönlendirir , keser, iç malzemesini arzu edilen şekilde ve miktarda doldurur katlar ve keser .JUMBOLINO ve COMPACT LINE gibi daha büyük modelleri vardır.

 

 

 

 

 

    ENDÜSTRİYEL BAKLAVA , YUFKA , PİZZA HATLARI

SMARTLINE , uydu merdane sistemi sayesinde hamur açma teknolojisinde yeni bir sayfa açmıştır.Pizza , pide baget ekmeği , Ciabbatta gibi mayalı yapışkan ve nemli hamurların işlenmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

 

 

 

 

    RONDO DOGE

RONDO - DOGE  , hamur açma ve işleme makineleri konusunda dünya lideri bir firmadır.Dünyanın her yerinde sayısız hamur açma ve işleme makinaları mevcuttur.Firma TÜRKİYE'ye özel olarak baklava ve yufka hattı tasarlamıştır.
Lütfen daha detaylı bilgi için RONDO-DOGE'un internet sitesini ziyaret ediniz.
www.rondodoge.com

   
 

  Powered By   F1max Bilişim Hizmetleri